Salon kosmetyczny Złota Hydra

Jeśli żyjesz w pośpiechu z ogromem codziennych obowiązków i szukasz odpoczynku, który łączy ze sobą możliwość uzyskania pięknego wyglądu to jesteś w dobrym miejscu. W salonie kosmetycznym Złota Hydra w Leszno miło spędzisz czas i skorzystasz z różnych zabiegów oczyszczających oraz odmładzające, które wykonują najlepsze specjaliści. Poczujesz jak wracają Ci siły witalne, a ciało i umysł ulegną odprężeniu. Intymne oświetlenie, klimatyczne wnętrze, zmysłowe zapachy świec aromatycznych i nastrojowa muzyka stworzą idealną atmosferę do zrelaksowania się i ukojenia zmysłów.

Najlepsze specjaliści w branże kosmetologii Leszno

Nasz doświadczony zespół, w skład którego wchodzi 12 specjalistów fizjoterapii, fryzjerstwa, kosmetyki, kosmetologii i medycyny estetycznej, oraz wykorzystanie nowych technologii pozwala nam zapewnić doskonałą jakość usług i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Oczyszczające, odmładzające zabiegi na twarz

  1. kwas migdałowy (mandelac) -łagodnie złuszcza skórę, odmładza, rozjaśnia, regeneruje i nie powoduje podrażnień.
  2. mikrodermabrazja – polega na ścieraniu naskórka mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu za pomocą głowicy pokrytej drobnymi kryształkami diamentu.
  3. kawitacja – poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, ale także usuwa zalegająca w porach skóry sebum.
  4. maska – łagodząca, nawilżająca lub odżywiająca maska Germaine de Capuccini lub maska algowa dodawane są do każdego zabiegu oczyszczania skóry. 
  5. ampułka – to superskoncentrowane preparaty odżywcze podzielone na odpowiednie porcje i dostarczające skórze potrzebne jej składniki w optymalnej ilości, zawiera stężone substancje aktywne.

Serdecznie zapraszamy!!!

Złota Hydra

ul. Słoneczna 17, Leszno

Tel: 749479947

E-mail: Kontakt@zlotahydra.pl

NIP: 456 465 14 22