Beauty Neo

Najlepszy fryzjer w Leszno. Usługi wryzjerskie, malowanie włosów, robimy również hybrydę i świadczymy usługi kosmetyczne za super cenę. Znajdujemy się w centrum Leszno i mamy własny parking.

BeautyNEO

O nas:

Od 10 lat jesteśmy najlepszym salonem kosmetycznym i fryzjerskim. Nasz zespół to profesjonalisty z wysoka kwalifikacją i szerokom doswiadczeniem. Pragniemy byc lepszi dla WAS.

Wizyta w BeautyNEO to czas zarezerwowany tylko dla Ciebie, u nas zregenerujesz umysł i ciało, pomożemy Ci przywrócić smak życia. Pod okiem doświadczonych instruktorów odzyskasz smukłą sylwetkę, dzięki umiejętnościom naszych masażystów poczujesz nowe siły witalne, klika sztuczek naszych kosmetologów przwróci Ci młodzieńczy wygląd.

Odprężająca, spokojna muzyka wypełnia gustownie urządzone wnętrza salonu. Tworzymy klimat wyciszenia, by wydobyć naturalne piękno ukryte w każdym z nas. Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych i życzliwa atmosfera sprawią, że odzyskasz wspaniałe samopoczucie, a Twoje ciało stanie się nie tylko piękne, ale i wypoczęte! Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach, gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, gwarantujący pełne zadowolenie z efektów zabiegów.

Swiadczymy usługi:

  • Fryzjerskie
  • Kosmetyczne

Beauty NEO Leszno – Dobra fryzura, malowanie włosów, usuwanie hybrydy

Nasz instagram: @BeautyNeo

Na naszym instagramie znajdziesz:

Jak zrobić super fryzurę za super cenę
Jak zdjąć hybrydę
Jak pomalować włosy

Jeżeli pragniesz mieć najlepszą fryzurę w Leszno zadzwoń do nas
tel.: +48 575 255 656

Gdzie znajdujemy się:
Ul. Wielka 12/7
50-350 Leszno